Święto Dzieci

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”

Wiele radości i uśmiechu, a także dobrej zabawy, i zdrowej sportowej rywalizacji spotkało nas 1 czerwca 2022 roku na Gminnym Dniu Dziecka organizowanym przez Burmistrza Bobowej Pana Wacława Ligęzę. Obchody odbyły się na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy ulicy Zielonej w Bobowej.

Uczniowie klas od IV do VIII Szkoły Podstawowej w Jankowej brali udział w tym wydarzeniu. Wszyscy dobrze się bawili korzystając z atrakcji zapewnionych przez organizatora. Przedstawiciele naszej społeczności uczniowskiej wystąpili prezentując dwie piosenki i dwa tańce. Zapraszamy do obejrzenia skrótu występów na nagraniu. Uczniowie brali udział w różnorakich zabawach i zawodach sportowych zdobywając punkty i nagrody. Na szczególne wyróżnienie zasługują: Gabriela Chorąży
i Michał Wróbel, którzy zdobyli miejsca na podium podczas biegów. Mieliśmy możliwość zaprezentowania gry o nazwie: „Fińskie kręgle”. Już dzisiaj zapraszamy do treningu celności, logicznego myślenia i wspaniałej zabawy. Niebawem nasza szkoła będzie organizatorem gminnych rozgrywek w „Fińskie kręgle”. To był naprawdę udany dzień, w którym cały świat śmiał się, tańczył i bawił razem z nami.

Możesz również polubić…

Skip to content