Przedszkolaki świętują Dzień Dziecka

Szczęśliwi, którzy nauczyli swoje dzieci
 cieszyć się drobnymi rzeczami.

                                                                                                                       /J. Gotthelf/

Dzieci nie potrzebują drogich prezentów. Potrzebują uwagi i obecności dorosłych,  poczucia, że robimy coś razem z nimi i dla nich, bo je kochamy, bo są dla nas ważne.

Dlatego też, z okazji Dnia Dziecka postaraliśmy się żeby ten dzień był radosnym i niezapomnianym czasem naszych przedszkolaków. Tego dnia dla dzieci z Oddziału Przedszkolnego organizowane były różne zabawy i niespodzianki, które przygotowała i prowadziła Pani Edyta Święs wraz z rodzicami. Na początku dnia czas upływał nam radośnie na beztroskim hasaniu na placu zabaw. Korzystaliśmy z przeróżnych, dostępnych sprzętów, które pochłaniały naszą niespożytą energię. Zmęczeni, ale zadowoleni udaliśmy się na pyszne kiełbaski z grilla i słodkości, które przygotowali nam nasi rodzice. Po krótkim odpoczynku i naładowaniu dziecięcych „akumulatorów” nastąpiła sportowa rywalizacja – mecz piłki nożnej i inne konkurencje sportowe.

Na zakończenie tego wyjątkowego dnia, dzieci otrzymały niespodziankę w formie lodów i słodkich prezentów, które specjalnie dla nich ufundował Burmistrz Bobowej, Pan Wacław Ligęza. Serdecznie dziękujemy.

Pełni wrażeń i radosnych przeżyć wróciliśmy do domów, gdzie czekały na nas prezenty od rodziców, babci, cioci….

Możesz również polubić…

Skip to content