Pani Urszula Warzecha i emerytura…

„Są w życiu chwile,  które coś ważnego rozpoczynają lub coś kończą.”

Przejście na emeryturę, to moment w życiu człowieka, który łączy obie te cechy. Pani Urszula Warzecha – wspaniała Nauczycielka i Wychowawczyni wielu, wielu uczniów Szkoły Podstawowej w Jankowej przeszła na emeryturę. Z tej to okazji spotkaliśmy się w gronie Rodziny Szkolnej, aby spędzić razem chwile pełne wspomnień i wdzięczności.

Pani Dyrektor Alicja Rodak w imieniu swoim i nas wszystkich skierowała do Pani Urszuli słowa wdzięczności i życzeń. „W związku  z przejściem na emeryturę, pragnę PANI złożyć serdeczne podziękowanie, wyrazy szczególnego szacunku i uznania za długoletnią pracę dydaktyczno – wychowawczo – opiekuńczą, serce włożone w edukację i wychowanie wielu pokoleń młodych ludzi. Pozostawia Pani
za sobą mocny ślad oddania i owocnej służby jankowskim dzieciom i młodzieży.  Ślad ten jest tym trwalszy,
że znaczony przez Człowieka posiadającego w sobie ogromny ładunek ciepła, dobra i szlachetności. Człowieka czujnego i  wrażliwego na potrzeby innych, zawsze uśmiechniętego. Pani udziałem niech się stanie satysfakcja z dobrze spełnionej misji zawodowej i wdzięczność dzieci, uczniów,  rodziców i nas nauczycieli.

Życzę,  Droga Koleżanko dużo zdrowia, długich lat życia – spokojnych i pogodnych, ubogaconych rodzinną radością. Życzę z całego serca, aby delektowała i wykorzystywała Pani wolny czas na realizację własnych planów i zamierzeń, zaś bogactwo doświadczeń i pomysłowość niech nadal służą młodemu pokoleniu.”

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmiku z odrobiną wspomnień

https://www.facebook.com/100083377928933/videos/722969589571542

Pani Urszulo – DZIĘKUJEMY!

„Są chwile w życiu, które w pamięci zostają,

I choć czas mija, one nadal trwają.

Są też Osoby, które raz poznane,

Bywają niezapomniane.”

Możesz również polubić…

Skip to content